Podpořme společně The Roosters Theatre #kulturažije

od PTC

Online show budete moci sledovat dnes 28.3. od 20:00 nezapomeňte se naladit https://www.facebook.com/events/2962133860476737/

Situace v umělecké sféře nebyla kdovíjaká ještě před touto krizí, vše se ale mělo změnit už v březnu a dubnu. Kvůli současným opatřením (která respektujeme) jsme přišli o všechny akce až do září (od krátkých vystoupení na firemních akcích po velké show). Největší ztrátou příležitosti je pro nás ale turné po Finsku, které bylo naplánováno na celý duben, kde se mělo uskutečnit 15 show v 5ti prostorech ve čtyřech městech s plánovanou návštěvností zhruba 7500 diváků.

Komu pomůžete?

Jsme The Roosters Theatre – divadelní show s prvky kabaretu, burlesky a grotesky plná tance, akrobacie, humoru a nadsázky. Za dobu našeho fungování jsme pobavili tisíce diváků s tímto projektem, který je unikát na světové úrovni. Proč? Zachováváme na jevišti ryze mužskou energii. Nenechte se ale mýlit, nejedná se o žádný prvoplánový striptýz, vulgarity ani travesti. Za tři roky usilovné práce a dřiny se nám podařilo vyprodat mnoho sálů, dokonce jsme dostali pozvání do Show Jana Krause. Účelem naší show je bavit diváky na tak jak nikdo jiný.

Naší show se i snažíme pomáhat a podporujeme i různé další projekty. Bohužel teď nemůžeme podporovat, ani bavit diváky a vykouzlit úsměv na tváři i v těchto těžkých časech. Pochopitelně veškeré investice v rámci našeho fungování jsou již nenávratně ztraceny a současná situace nasvědčuje tomu, že nebudeme nadále schopni pokrýt svépomocí ani základní provozní náklady.

Na co konkrétně budou peníze ze sbírky použity?

Jednoduše na vše, co divadelní soubor potřebuje, aby složitá situace neohrozila jeho existenci.

Máme v plánu Live stream naší show v profesionální kvalitě a doufáme, že u toho budete s námi! Chceme, aby se naši diváci cítili tak jako by byli s námi v přímo v sále i na pódiu.

Co můžete získat?

Tři z vás, kteří podpoří tuto sbírku získají (kromě dobrého pocitu) i speciální promo balíček The Roosters – tašku, batoh, tričko, kelímek, placku.. Zkrátka originální výbavu, bez kterého se váš šatník neobejde! 

Podpořme společně The Roosters Theatre #kulturažije

Podpořit je můžete zde:
https://www.donio.cz/TheRoostersTheatre?fbclid=IwAR06t4_n10GcEvh6TvrYDJRSBCWANY8Bfyx_1uNWbJgUi35a3Y6Difz8BT8

Podobné články