The Roosters Theatre

od PTC

show, která vás nenechá vydechnout

Před třemi lety se dala dohromady parta kluků za jediným cílem: bavit široké publikum, tak, jak to doposud nikdo neudělal! Rozhodli se propojit své umění a bohaté zkušenosti ze všemožných uměleckých sfér a vytvořili The Roosters Theatre – energickou show, která v celovečerním programu kombinuje kabaret, burlesque, tanec a akrobacii v úžasném spojením s komedií, humorem a nadsázkou, jejíž atmosféra vám uvízne v paměti ještě dlouho po skončení!

Unikát nejen v Česku, ale i ve světě

Ano, je to tak: v současné chvíli neexistuje nic podobného jako tento profesionální ryze mužský soubor, který by dělal takovéto jedinečné propojení stylů se zachováním mužské energie na pódiu a současně výstupy tvořené s úžasnou nadsázkou, jejichž provedení opravdu nikoho nemůže urazit. Je to opravdu neskutečná energie v průběhu celého večera, která na vás sálá z pódia, a kterou nikde jinde nezažijete.

Po celý rok velká i malá pódia v ČR i zahraničí

Možná je to právě vaše město, které The Roosters Theatre pobaví! Čeká vás nejen samotná show, ale i celý večer s uvolněnou atmosférou za přítomnosti „Kohoutů“. Těšit se na ně můžete například pravidelně v Brně, nebo se svou show v Ostrově či v Lanškrounu, uvidíte je ale i na mnoha plesech, firemních i obecních akcích, dokonce se s nimi můžete potkat třeba i při cestách do zahraničí, kde momentálně připravují celé turné.

Přístupné pro všechny, vhodné i pro muže

Nečekejte jen nasvalené chlapce svíjející se kolem ryze ženského publika – nejedná se totiž o žádný striptýz! Čeká vás show, kde vás profesionální umělci oslní svým tancem a akrobacií, dokonce vás přivedou i k slzám – smíchy! Celá show je obratně protkaná nadsázkou a humorem, což napovídá již samotný název „burlesque“.

„Tak můžu s jistotou a klidným srdcem říct…ŽE TO BYL SAKRA ODVAZ!!!! 😀 Kluci to rozbalili a nenechali vydechnout ani jednoho diváka v publiku. Show plná humoru, vtipných situací, nadsázky, tance, divadla a samozřejmě i té erotiky, kterou ale servírujou ve skvělé lehké formě. Nechyběla i fyzická část, samo sebou, provedení na jedničku. Musím podotknout, že přestože jsem muž s jasným pohledem na svoji sexualitu, od začátku do konce jsem se bavil a smál na celé kolo, kluci mi vážně prodloužili život…“ – MARTIN

Již podle této recenze z hodnocení na jejich Facebooku vám může být jasné, že se opravdu nejedná o show čistě jen pro ženy! Jak i sami uvádějí ve svých reklamách: Vhodné i pro muže! Takže pánové, nebojte se navštívit tuhle show třeba se svojí partnerkou. Velmi překvapí a potěší i vás!

Že je ještě neznáte?

Ano, od první velké show jsou to teprve necelé dva roky. Ale i za tak krátké období se o nich Česko rychle dozvědělo! Mají za sebou 40 velkých show po celé ČR a nespočet krátkých vystoupení na různých společenských akcích a firemních večírcích. Média je s velkým zájmem sledují, a to nejen na regionální, ale i celostátní úrovni! Vysloužili si reportáž v Top Star magazínu, deset stránek v magazínu Žena a život, dokonce se posadili na červený gauč v Show Jana Krause!

The Roosters na české půdě zasadili naprosto nový unikátní styl zábavy

Dokud je neuvidíte, neuvěříte!

The Roosters na české půdě zasadili naprosto nový unikátní styl zábavy, který si velice rychle získává své fanoušky. Kombinace kabaretu a burlesque s ryze mužským elementem ve skupinových výstupech je ojedinělá nejen u nás, ale i ve světě. Že stále nevíte, co očekávat? Můžete prozkoumat jejich sociální sítě, například Facebook ‚The Roosters Theatre‘ a webové stránky www.cabaretshow.cz, abyste zachytili alespoň špetku energické atmosféry nezapomenutelné show. Nic se ovšem nevyrovná zážitku na vlastní kůži! Mohu vám pouze doporučit koupit si vstupenky na nejbližší show, rozhodně nebudete litovat!

https://www.cabaretshow.cz/cs/

Podobné články